De Bitcoin blijft behoorlijk bullish en blijft na een korte correctie weer doorstijgen. Na de eerdere stijging dit weekend behaalde de Bitcoin vanochtend een waarde van onder de $6.900. Inmiddels staat de koers weer boven de $7.500 en is er een toename als het om volume en interesse gaat.
Tone Vays, een bekende belegger en analist van Bitcoin is over het algemeen behoorlijk bearish geweest. Maar ook zijn gedachten zijn veranderd en zijn inmiddels behoorlijk bullish. Tone Vays roept nu dat een bodem is bereikt.
Vooralsnog topjaar
Vooralsnog is het een topjaar voor de Bitcoin. Na het dramatisch jaar in 2018 bereikte de Bitcoin dit jaar vooralsnog een flinke stijging. Een Bitcoin is inmiddels weer meer waard dan 7000 dollar.
Bij de jaarwisseling betaalde je nog maar 3746 dollar voor een bitcoin. Hierdoor is de munt flink gestegen in de afgelopen maanden.
De Bitcoin dominantie is momenteel 59.3%. De gehele markt heeft een waarde van 222 miljard dollar.
Altcoins
Ook de altcoins weergeven weer groene cijfers na de flinke correctie eerder deze maand. In dollarwaarde zijn de meeste altcoins vrij stabiel gebleven, maar vooral in de Bitcoin waarde is er nog genoeg te behalen. Gezien het verleden is de Bitcoin altijd de eerste welke een enorme run zal maken, vervolgens; als de Bitcoin stabiel blijft, is het tijd voor de altcoins.