De New York Times heeft behoorlijk uitgepakt met een opmerkende kop. Facebook zoekt naar verluidt naar exchanges voor haar eigen Facebook coin. Ze hopen hiermee een succes te behalen.
Facebook toont interesse
Facebook werkt nu dus ook aan een coin die als betaalmiddel moet dienen. Met vooral als doel om instant betalingen tussen de drie platformen uit te wisselen. Het gaat hierbij om Facebook, Instagram en WhatsApp. Althans, zo weet de New York Times te melden op basis van vijf anonieme personen welke het nieuws hebben gemeld.
Het project van Facebook zou inmiddels bij verschillende exchanges voorgedragen zijn om zo de interesse te pijlen.
Drie van de vijf ‘getuigen’ laten weten dat er inmiddels een vijftig-tal engineers werken aan het idee van Facebook. In de afgelopen maanden zijn er ook enorm veel openstaande vacatures vervuld gericht op de blockchain markt.
Facebook heeft vooralsnog zelf geen reactie gegeven op het nieuws. Vooralsnog is er nog erg weinig informatie bekend. Al lijkt het er sterk op dat de coin gekoppeld zal zijn aan fiat geld.