Zuid-Korea, heeft momenteel enkele restricties op het gebruik van crypto. Zo is er onder andere een crypto verbod op ICO’s in Zuid-Korea. Nu is Zuid-Korea van plan om de restricties omtrent de cryptocurrencies te versoepelen in samenwerking met de G20.
Nieuwe regelgeving
De G20-bijeenkomst heeft een deadline in juli vastgesteld om met een uniforme regelgeving te komen gericht op de crypto markt. De G20 en enkele landen zijn inmiddels bezig met een algehele versoepeling van de regelgeving, er is nu meer inzicht beschikbaar en kennis over de digitale munten.
De regelgeving is in eerste instantie niet gericht tegen cryptocurrencies, maar is meer bedoeld om witwaspraktijken en andere blockchain gerelateerde zaken aan te pakken.
ICO ban
Er zijn inmiddels al enkele vergadering geweest. Ook is Zuid-Korea van plan om de ICO ban op te heffen. Ook in China zijn er steeds meer plannen om de blokkade’s te versoepelen en crypto deels toegankelijk te maken. beide partijen zijn nog altijd van mening dat crypto de toekomst heeft, maar dat er wel regels moeten komen om onder andere witwaspraktijken te voorkomen.