De tokenswap van Pundi X staat op de planning en inmiddels ontstaan er ook steeds meer vragen over de vereiste acties vanuit de investeerders. Bitvavo en Binance hebben inmiddels laten weten dat ze token swap volledig ondersteunen.
Wat is de token swap van Pundi X?
De community van de cryptomunt Pundi X heeft gekozen voor een nieuwe ticker. De naam zal veranderen van NPXS naar PUNDIX. De naamgeving alleen is niet de enige de wijziging. Het totale aantal tokens worden gedeeld door 1000.
Op 30 maart 2021 is de token-swap van Pundi X begonnen. Gebruiker kunnen de 1.000 NPXS token ruilen voor 1 PUNDIX. De prijs van 1 PUNDIX token zal ook 1000x hoger worden in vergelijking met de huidige NPXS token.
Vanuit Binance zal op 01-04-2021 de margehandel van NPXS worden stopgezet. Vervolgens om 03-04-2021 om 04:00 worden alle lopende orders geannuleerd. Vervolgens zal Binance de aanwezige coins automatisch omzetten naar een PUNDIX token. Om 09-04-2021 hervat de handel.